Aktualności

Pizza Loft - więcej niż pizza!

Choć współpracę z Pizzą Loft rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno to jej popularność wśród naszych klientów już teraz jest niezwykle imponująca! Sceptyczne podejście niektórych osób do kolejnego lokalu oferującego pizzę w naszej ofercie została rozwiana niemal natychmiastowo gdyż już pierwszego dnia okazał się być czymś więcej niż tylko "kolejną pizzerią".

Pomijając nieprzeciętny smak i jakość oferowanych dań oraz otwartość i dużą ofertę 'wege', Pizza Loft urzekła nas czymś jeszcze - niezwykłą, rodzinną wręcz atmosferą pełną ciepła i serdeczności. Postanowiliśmy zatem tym razem oddać głos samym Właścicielom restauracji w celu przybliżenia swojej oferty nowym klientom :)

"Jesteśmy małą, prowodzoną rodzinne pizzerią w sercu Krakowa .Naszą specjalnościa jest pizza podawana na cienkim cieście .Wychodząc na przeciw oczekiwaniu Naszych klientów stworzyliśmy dwa odrębne menu: jedno klasyczne drugie w 100% roślinne .To dzięki Wam chcemy codziennie stać przy gorącym piecu, zagniatać świeże ciasto na pizze wierząc, że to co robimy ma sens.
Nasze motto to świeże produkty które tworzą smaczną pizzę doprawiona szczyptą serca."

Niektórzy pracownicy Krakowskich Smaków już przetestowali i uczciwie przyznajemy - jesteśmy zachwyceni! :)
Zapraszamy!

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: