Aktualności

Indus Tandoor - Indyjska legenda w Krakowie.

Legendarna już w Krakowie restauracja indyjska Indus Tandoor wdarła się w nasze szeregi tak intensywnym przebojem, że nie zdążyliśmy nawet Was o tym poinformować a już nasi kierowcy są rozrywani :) 

Istniejąca nieprzerwanie od 1998 roku restauracja Indus Tandoor jest najstarszą indyjską gastronomią w Krakowie a dla zarządzających zarówno samym lokalem jak i kuchnią serwowane potrawy są daniami ojczystymi. W związku z tym jakość posiłków jak i wierność tradycji są niezaprzeczalnymi zaletami Indusa :)

Jak sami zaznaczają: "wszystkie dania przygotowywane są według tradycyjnych receptur. Specjalnością naszej restauracji są dania z glinianego pieca Tandoor w kształcie dzbana .Pieczywa wypiekane w tym piecu są niezwykle chrupkie a mięsa wypieczone z zewnątrz pozostają soczyste w środku, zachowują bogaty aromat i smak indyjskich ...potraw. Specjalnością naszego Szefa Kuchni jest Chicken Tikka Masala i Shish Kebab oraz potrawy wegetariańskie. Jego długoletnie doświadczenie gwarantuje oryginalność potraw, dzięki stosowaniu wyjątkowych przypraw indyjskich, świeżej kolendry, mięty czy imbiru.".

My już wiemy, że nie musimy, ale mimo to - serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia w Indusie i podzielenie się z nami opinią o restauracji! :)

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: