Aktualności

Yamato Sushi - orientalna sztuka!

Z nieukrywaną radością i przyjemnością ogłaszamy już oficjalnie, że rozpoczęliśmy współpracę z restauracją Yamato Sushi!

Jedna z najbardziej charakterystycznych potraw Japonii cieszy się już ogromną popularnością na całym świecie a w naszym kraju sushi bary powoli stają się wręcz powszechne. Pamiętajmy jednak, że absolutnym fundamentem i decydujące o jakości sushi są tak świeżość składników jak i kompetencje sushi mastera. Mając to na uwadze długo rozglądaliśmy się za miejscem za które będziemy gotowi wziąć pełną odpowiedzialność - i znaleźliśmy!

Yamato Sushi zostało założone przez, posiadającego imponujące doświadczenie, szefa kuchni słynącego z bycia absolutnym perfekcjonistą.

"Yamato Sushi Kraków to restauracja, w której kulinarny kunszt kuchni japońskiej łączy się z otwartością na nowe smaki.Tajemnicą powodzenia Yamato Sushi są mistrzowie kuchni, którzy z szacunkiem do tradycji i wrażliwością na sztukę sushi, odkrywają piękno tkwiące w powtarzalności rytuałów. Przygotowana ryba w odpowiednim czasie, ryż ugotowany z optymalną ilością wsadu oraz wkomponowany kawałek wasabi zachwycą,współtworząc choreografię doznań smakowych zawierającą się w jednym kawałku. "

My już zasmakowaliśmy w rewelacjach Yamato Sushi i z ogromną przyjemnością, w pełni świadomi wagi rekomendacji, gorąco polecamy!

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: