Aktualności

Fusion? Zapraszamy do Stołu!

Prosimy o uwagę gdyż dziś zaprezentujemy niezwykłą ciekawostkę wśród naszych nowych partnerów :) Oto bowiem pierwsza restauracja która otwiera nasz dział "Fusion"! 
Lokal "Stół", choć aktywny na naszej stronie dopiero od kilku dni, już wzbudza duże zainteresowanie i, powołując się na opinie naszych klientów, generuje bardzo pozytywne recenzje!

Restauracja Stół rewelacyjnie wpisuje się w kuchnie fusion łącząc starannie przygotowaną klasykę z niezwykle ciekawymi dodatkami. Jakość składników (a co za tym idzie i potraw) jest wręcz niepodważalna a nad całością czuwa, zakochany w oryginalnych połączeniach, pan Mariusz Szybowski - szef kuchni.
"Utalentowany, skromny, z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy – jak sam mówi – ceni prostotę, ale niekoniecznie proste rozwiązania. Odczarowuje tradycyjne, zapomniane składniki i wykorzystuje je w nowoczesnej kuchni. Przekonuje, że jedzenie to nie tylko kompozycja smaków, ale też harmonia kolorów, tekstur, kształtów. Musi być zdrowo, smacznie i… pięknie."

Jak sami przyznają głównym założeniem jest interpretacja klasycznych dań "na nowo". Cytując: "dobrze znane smaki łączymy z nieoczywistymi dodatkami, czerpiąc z kuchni molekularnej."

Tak jak wspomnieliśmy - Państwa pierwsze recenzje są więcej niż pochlebne więc z pełną odpowiedzialnością wołamy:
Zapraszamy do Stołu! :)

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: