Aktualności

Domowe Przysmaki już i w Twoim domu!

Zapewne zastanawiacie się Państwo co musiałoby się stać żeby w naszej ofercie pojawiła się kolejna restauracja serwująca potrawy kuchni polskiej. Otóż odpowiedź jest prosta - musielibyście nam Państwo, liczną grupą, nam to zasugerować :) Tak też się stało z mieszczącą się przy ulicy sławkowskiej restauracją Domowe Przysmaki.

Co ciekawe restauracja ta, oprócz klasycznych i znanych nam wszystkim dań kuchni polskiej, serwuje również pyszne i nieco inne naleśniki (boloński czy też meksykański), tradycyjną sałatkę grecką czy też spaghetti po bolońsku.

Podkreślają również swoją unikalność w tej klasyce:
"Wszystkie potrawy sporządzane są na bazie wody źródlanej. Dobre wyczucie smaku niewątpliwie jest zaletą naszej kuchni. W każdą potrawę, którą serwujemy wkładamy dużo pracy by została ona podana tak jak należy tzn. czysto i starannie. (...) bigos a także kapusta zasmażana przyrządzane są z najlepszej kapusty kiszonej z Charsznicy!"

Fakt, że restauracja istnieje już od 15 lat w samym sercu Krakowa dowodzi, że warto im zaufać - ale najlepiej przekonajcie się o tym Państwo sami :)
Zapraszamy:

https://krakowskiesmaki.pl/pl/restauracja/64-domowe-przysmaki

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: