Aktualności

Bobby Burger - Slow Food!

Choć w nasze szeregi wdarł się przebojem i zagościł wśród restauracji partnerskich jakby mieszkał tu od lat, Bobby Burger Kazimierz jest wciąż nowością na naszej liście :)

Powstał z poczucia misji jako food truck i przemierzał ulice Warszawy chcąc odzwyczaić ludzi od niezdrowego fast-foodu i, zainspirowany kulturą gastronomiczną Ameryki Północnej, serwować tamtejsze jedzenie przygotowane tylko ze świeżych i zdrowych składników.

Jak twierdzą sami właściciele: "Nie chcemy więcej niezdrowego jedzenia, spożywanego na schodach przy dworcach, które pochodzi z wątpliwego źródła! Jesteśmy alternatywną, pionierami kultury slow food. Dajemy przyjemność i budujemy klimat, który tworzy z naszych lokali coś więcej niż miejsce, w którym szybko można zjeść. Chcemy być niepokorni, dynamiczni, otwarci- tak jak kultura miejska, z której wyrastamy."

Zamierzony efekt zostały uzyskany piorunująco szybko i ze skromnego foodtrucka w Warszawie powstała sieć lokali Bobby Buger oferująca to z czego słyną Stany Zjednoczone! :)

Teraz ich, już legendarnych, dań możecie skosztować również w pracy lub w domu zamawiając je przez nasz serwis do czego serdecznie zapraszamy :)

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: