Aktualności

Cały urok Włoch w Il Calzone!

Słońce rodem z Półwyspu Apenińskiego sprawiło, że podświadomie nabraliśmy apetytu na kuchnię włoską a skoro tak - to zapraszamy do Il Calzone - Restauracja i Winiarnia! :)

Restauracja która pojawiła się w Krakowie niemal na przełomie wieków, a dokładnie 15 lat temu, wciąż jest jedną z najchętniej wybieranych wśród naszych klientów a jakość ich potraw jest niekwestionowana :)

Już sam wybór przystawek może nas przysporzyć o zaskakująco przyjemny, przysłowiowy "ból głowy" gdyż sposobów na rozpieszczenie naszego podniebienia jest tu cała paleta. My polecamy klasyczne carpaccio wołowe z parmezanem, rukolą i sosem balsamicznym :)

Wśród zup odnajdziemy m.in. Crema di pomodoro con peperoni czyli czerwoną zupę na bazie mięsa łososia, ale to wybór ravioli, makaronów oraz dań głównych (rewelacyjna polędwica wołowa z grilla z sosem truflowym, pomidorkami koktailowymi + gnocchi) jest już prawdziwą podróżą przez Włochy :)

Fani włoskiej pizzy naturalnie również mogą poczuć się usatysfakcjonowani gdyż restauracja oferuje aktualnie 18 rodzajów pizzy.

Pozostaje nam zaprosić wszystkich do wypróbowania Il Calzone - a my w tym z przyjemnością pomożemy :)

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: