Aktualności

Wytrawnie słodkie Oh Crêpe! :)

Kiedy wszyscy wyczekiwaliśmy lata nie spodziewaliśmy się, że fala tak intensywnych upałów odwiedzi nas tak szybko, niemniej chyba każdy kto jeszcze pamięta mrozy, ugryzie się w język zanim zacznie narzekać :)  zwłaszcza, że mamy dla Was szczególną niespodziankę... :)

Zajadanie się do słońca przepysznymi, lekkimi daniami na słodko brzmi jak scenariusz pobytu w raju - a jest na wyciągnięcie ręki dzięki rewelacyjnemu Oh Crêpe Kraków​! :)

Z wielką przyjemnością i radością ogłaszamy, że restauracja serwująca wszelkiego rodzaju "niebo w gębie" dołączyła do Krakowskich Smaków a co za tym idzie - już dziś możecie zamówić pyszne naleśniki z m.in. domowym kremem czekoladowym, Kinder Bueno, Nutellą czy świeżymi truskawkami, bananami, pistacjami... :) 
Jakby tego było mało - przy wyborze naleśnika możemy doprecyzować interesującą nas polewę (aż 6 do wyboru!) jak i extra dodatki :) 

A jeśli interesują Was bardziej wytrawne smaki - wystarczy zerknąć na dalszą część menu :) mamy tu pokaźny wybór naleśników wytrawnych (np. z łososiem, kurczakiem czy w wersji #wege :) )  a także pełne zestawy z kurczakiem lub falafelem :)

Są miejsca, gdzie po prostu TRZEBA się rozpieścić - a my zdecydowanie polecamy pyszne słodkości od Oh Crepe! do czerwcowego, słonecznego zastrzyku witaminy D! :) 

Zapraszamy!!!

https://krakowskiesmaki.pl/pl/restauracja/83-oh-crepe

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: