Aktualności

Hamsa - pyszne startery, świetne dania główne!

Skoro temperatura coraz wyższa to często i posiłki coraz lżejsze - a całą paletę rewelacyjnych przystawek, które sami możecie dowolnie komponować, znajdziemy w bliskowschodniej HAMSA hummus & happiness israeli restobar​! :) 

Zestawy mezze, bo o nich tutaj wspominamy, to możliwość dobrania (w zależności od wielkości wybranego zestawu) lekkich a sycących i, przede wszystkim, pysznych starterów - szereg hummusów w tym m.in. z dodatkiem grantatu oraz orzechów pini czy też Wasz faworyt - z dodatkiem suszonych pomidorów i świeżej bazylii :) , jebneeh czyli smażony owczy ser z dodatkiem czarnuszki, babaganoush (dip z opiekanego nad ogniem bakłażana, sezamowej pasty tahini, czosnku i kolendry) oraz wiele, wiele innych. 

Przypominamy, że do kazdego zestawu otrzymujecie   pieczywo laffa, warzywa oraz oliwki :) 

Brzmi smakowicie? :) W takim razie zaglądnijcie jeszcze do dań głównych (aromatyczna, słodka jagnięcina z morelami oraz migdałami podana na bulgurzez z warzywami i sałatką czy soczyste grillowane kawałki udek z kurczaka w cytrynowo - cebulowej marynacie to tylko przykłady rewelacji Hamsy :) ).

Współpraca z Hamsą to zawsze pełen profesjonalizm a Państwa satysfakcja z zamówionych tam posiłków to dla nas największa radość :)

Zapraszamy!

https://krakowskiesmaki.pl/pl/restauracja/17-hamsa

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: