Aktualności

Genji Premium Sushi - czyli dziesięć lat jakości

My zawsze dotrzymujemy słowa. Najlepszym dowodem na to jest pogoda którą widzimy za oknem - a widzimy obiecane promienie gorącego słońca :) ale daliśmy jeszcze jedno słowo - niespodzianki...

Zaczynamy więc od "wysokiego c" z dumą i radością prezentując Państwu naszą nową restaurację partnerską - Genji Premium Sushi !!!

Nieprzypadkowo istniejąca już 10 lat na krakowskim rynku gastronomicznym restauracja Genji niezmiennie oferuje Państwo wysokiej jakości posiłki kuchni azjatyckiej - od rewelacyjnego sushi, przez gorące klasyki takie jak tori teryiaki, yaki udong czy też bulgogi, kończąc na ciekawych deserach takich jak np. genji happy tempura (ciastko czekoladowe i surimi w tempurze z sosem) czy banan tempura (banan w tempurze z polewą czekoladową) :

Dodatkowo Genji oferuje fantastyczne zestawy lunchowe w postaci bento boxów. Codziennie, między poniedziałkiem a piątkiem, w godzinach 12:00-16:00, macie możliwość zamówienia pysznych zestawów w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Genji Sushi już teraz jawi nam się jako pretendent do czołówki wśród naszych restauracji partnerskich i zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia dlaczego 

Zapraszamy!

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: